Pistolet MIG/MAG 15 EXPERT 5m 150/180A Sarma 0.6-1.0mm, Ideal B-MIG15/5/EXPERT

Pistolet MIG/MAG 15 EXPERT 5m 150/180A Sarma 0.6-1.0mm, Ideal B-MIG15/5/EXPERT

333,00 lei
Salt la informațiile despre produs
Pistolet MIG/MAG 15 EXPERT 5m 150/180A Sarma 0.6-1.0mm, Ideal B-MIG15/5/EXPERT

Pistolet MIG/MAG 15 EXPERT 5m 150/180A Sarma 0.6-1.0mm, Ideal B-MIG15/5/EXPERT

333 lei
Metode de plată
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Maestro
  • Mastercard
  • Shop Pay
  • Visa

Plata lunară: --

Plătește în rate lunare fără dobândă prin TBI Bank. Procesul de aprobare este rapid și simplu, direct online.

DETALII PRODUS
DisponibilitateIn stoc
Cod produs (SKU)B-MIG15/5/EXPERT
Cod de bare5903991111593
MarcaIdeal
CategorieMIG MB 14|15
Ridicare din magazinDisponibil in magazin
Cluj-Napoca
Strada Maramureșului 85
400394 Cluj-Napoca, CJ
România
0746487630
Luni-Vineri9:00 - 17:00
Sambata-DuminicaInchis
Vezi pe Google Maps
Disponibil in magazin · Gata, de obicei, într-o oră
Comandă acum, ajunge la tine în 1–2 zile lucrătoare Se aplică condițiile de livrare · 2.6 kg 25 lei
DESCRIERE & SPECIFICATII

Curent MIX / CO2150A / 180A
Ciclu de lucru60%
Diametru sarma0.6 - 1.0 mm
Lungime cablu5 m
Greutate2.60 kg
Duza de contactM6x25

Descriere produs:

Pistoletul de sudura MIG/MAG 15 EXPERT are cablul complet cu lungimea de 5 m si este destinat sarmei de sudura cu diametrul de 0.6 - 1.0 mm. Suporta 150 A in amestec de gaze (MIX) si 180 A in CO2, la un ciclu de lucru de 60%, si foloseste duze de contact M6x25. Are gat standard, racire cu gaz si o greutate de 2.60 kg, fiind conform standardului IEC EN60974-7.

Avantaje:

  • Curent admisibil 150 A (MIX) / 180 A (CO2) la ciclu de lucru 60%
  • Pentru sarma de sudura de 0.6 - 1.0 mm
  • Cablu complet cu lungimea de 5 m
  • Compatibil cu duze de contact M6x25
  • Gat standard si racire cu gaz
  • Conform standardului IEC EN60974-7
  • Greutate de 2.60 kg

Specificatii tehnice:

Ciclu de lucru 60%
Curent admisibil MIX / CO2 150A / 180A
Tip racire gaz
Standarde IEC EN60974-7
Diametru sarma de sudare 0.6 - 1.0 mm
Tip gat standard
Lungime cablu complet 5 m
Duza de contact M6x25
Greutate 2.60 kg

PLATA IN RATE TBI BANK

Cumpara acum, plateste in rate

Rata lunara de la 27.75 Lei/luna

Alege una din optiunile de plata flexibile si bucura-te de produsul tau imediat. Procesul este 100% online, rapid si sigur.

Ratele sunt estimative. Valoarea finala se calculeaza la finalizarea comenzii.

Aprobare rapida

Raspuns in cateva minute, 100% online

Fara acte

Doar cu buletinul si cardul bancar

Sigur si protejat

Datele tale sunt in siguranta

MANUALE & DOCUMENTE
INFORMATII CONFORMITATE PRODUS
Informatii siguranta produs

Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.

Informatii producator

Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.

Informatii persoana responsabila

Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.

RECENZII

S-ar putea să-ți placă

Produse recomandate