Sarma Sudura MIG AlMg5 5356 1.0mm 0.45kg D100, Ideal B-MIG/ALMG5/1,0/0,45

Sarma Sudura MIG AlMg5 5356 1.0mm 0.45kg D100, Ideal B-MIG/ALMG5/1,0/0,45

36,00 lei
Salt la informațiile despre produs
Sarma Sudura MIG AlMg5 5356 1.0mm 0.45kg D100, Ideal B-MIG/ALMG5/1,0/0,45

Sarma Sudura MIG AlMg5 5356 1.0mm 0.45kg D100, Ideal B-MIG/ALMG5/1,0/0,45

36 lei
Metode de plată
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Maestro
  • Mastercard
  • Shop Pay
  • Visa

Plata lunară: --

Plătește în rate lunare fără dobândă prin TBI Bank. Procesul de aprobare este rapid și simplu, direct online.

DETALII PRODUS
DisponibilitateIn stoc
Cod produs (SKU)B-MIG/ALMG5/1,0/0,45
Cod de bare5903991111869
MarcaIdeal
Etichete
Ridicare din magazinDisponibil in magazin
Cluj-Napoca
Strada Maramureșului 85
400394 Cluj-Napoca, CJ
România
0746487630
Luni-Vineri9:00 - 17:00
Sambata-DuminicaInchis
Vezi pe Google Maps
Disponibil in magazin · Gata, de obicei, într-o oră
Comandă acum, ajunge la tine în 1–2 zile lucrătoare Se aplică condițiile de livrare 25 lei
DESCRIERE & SPECIFICATII

Diametru sarma1.0 mm
Greutate bobina0.45 kg
Tip bobinaD100
AliajAlMg5 (5356)
Gaz protectie100% Argon
MetodaMIG

Descriere produs:

Sarma de sudura MIG AlMg5 (5356), cu diametrul de 1.0 mm, este destinata sudarii MIG a aliajelor de aluminiu. Datorita continutului de magneziu, de aproximativ 5%, ofera cordoane de sudura cu rezistenta mare si o foarte buna rezistenta la coroziune. Se foloseste la sudarea structurilor si a elementelor din aliaje de aluminiu, in constructii din aluminiu, lucrari de atelier si lacatuserie, montaj si reparatii, unde asigura un proces de sudare stabil si imbinari de calitate. Bobina D100 de 0.45 kg este compatibila cu majoritatea aparatelor de sudura semiautomate compacte.

Avantaje:

  • Pentru sudarea MIG a aliajelor de aluminiu
  • Continut de magneziu de aproximativ 5%
  • Rezistenta mare a cordonului de sudura
  • Foarte buna rezistenta la coroziune
  • Proces de sudare stabil
  • Bobina D100 de 0.45 kg, potrivita pentru majoritatea aparatelor semiautomate

Specificatii tehnice:

Tip sarma MIG AlMg5 (5356)
Diametru sarma 1.0 mm
Greutate bobina 0.45 kg
Tip bobina D100
Metoda de sudare MIG
Gaz de protectie 100% Argon (Ar)

PLATA IN RATE TBI BANK

Plata in rate este disponibila pentru produse peste pretul minim.

MANUALE & DOCUMENTE
INFORMATII CONFORMITATE PRODUS
Informatii siguranta produs

Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.

Informatii producator

Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.

Informatii persoana responsabila

Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.

RECENZII

S-ar putea să-ți placă

Produse recomandate