Pistolet MIG/MAG 24 EXPERT 4m 220/250A Sarma 0.8-1.2mm, Ideal B-MIG24/4/EXPERT

Pistolet MIG/MAG 24 EXPERT 4m 220/250A Sarma 0.8-1.2mm, Ideal B-MIG24/4/EXPERT

421,00 lei
Salt la informațiile despre produs
Pistolet MIG/MAG 24 EXPERT 4m 220/250A Sarma 0.8-1.2mm, Ideal B-MIG24/4/EXPERT

Pistolet MIG/MAG 24 EXPERT 4m 220/250A Sarma 0.8-1.2mm, Ideal B-MIG24/4/EXPERT

421 lei
Metode de plată
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Maestro
  • Mastercard
  • Shop Pay
  • Visa

Plata lunară: --

Plătește în rate lunare fără dobândă prin TBI Bank. Procesul de aprobare este rapid și simplu, direct online.

DETALII PRODUS
DisponibilitateStoc limitat
Cod produs (SKU)B-MIG24/4/EXPERT
Cod de bare5903991111616
MarcaIdeal
CategorieMIG MB 24
Ridicare din magazinDisponibil in magazin
Cluj-Napoca
Strada Maramureșului 85
400394 Cluj-Napoca, CJ
România
0746487630
Luni-Vineri9:00 - 17:00
Sambata-DuminicaInchis
Vezi pe Google Maps
Disponibil in magazin · Gata, de obicei, într-o oră
Comandă acum, ajunge la tine în 1–2 zile lucrătoare Se aplică condițiile de livrare · 2.7 kg 25 lei
DESCRIERE & SPECIFICATII

Curent MIX / CO2220A / 250A
Ciclu de lucru60%
Diametru sarma0.8 - 1.2 mm
Lungime cablu4 m
Greutate2.65 kg
Duza de contactM6x28

Descriere produs:

Pistoletul de sudura MIG/MAG 24 EXPERT are cablul complet cu lungimea de 4 m si este destinat sarmei de sudura cu diametrul de 0.8 - 1.2 mm. Suporta 220 A in amestec de gaze (MIX) si 250 A in CO2, la un ciclu de lucru de 60%, si foloseste duze de contact M6x28. Are gat standard, racire cu gaz si o greutate de 2.65 kg, fiind conform standardului IEC EN60974-7.

Avantaje:

  • Curent admisibil 220 A (MIX) / 250 A (CO2) la ciclu de lucru 60%
  • Pentru sarma de sudura de 0.8 - 1.2 mm
  • Cablu complet cu lungimea de 4 m
  • Compatibil cu duze de contact M6x28
  • Gat standard si racire cu gaz
  • Conform standardului IEC EN60974-7
  • Greutate de 2.65 kg

Specificatii tehnice:

Ciclu de lucru 60%
Curent admisibil MIX / CO2 220A / 250A
Tip racire gaz
Standarde IEC EN60974-7
Diametru sarma de sudare 0.8 - 1.2 mm
Tip gat standard
Lungime cablu complet 4 m
Duza de contact M6x28
Greutate 2.65 kg

PLATA IN RATE TBI BANK

Cumpara acum, plateste in rate

Rata lunara de la 35.08 Lei/luna

Alege una din optiunile de plata flexibile si bucura-te de produsul tau imediat. Procesul este 100% online, rapid si sigur.

Ratele sunt estimative. Valoarea finala se calculeaza la finalizarea comenzii.

Aprobare rapida

Raspuns in cateva minute, 100% online

Fara acte

Doar cu buletinul si cardul bancar

Sigur si protejat

Datele tale sunt in siguranta

MANUALE & DOCUMENTE
INFORMATII CONFORMITATE PRODUS
Informatii siguranta produs

Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.

Informatii producator

Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.

Informatii persoana responsabila

Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.

RECENZII

S-ar putea să-ți placă

Produse recomandate